אודות המוסד

מכללת רטר

כבר 25 שנים שאנחנו מלמדים במכללה שלנו, את הכלים המופלאים של NLP ודמיון מודרך. למעשה, מיטב המטפלים, המורים והמרצים שפועלים כיום בארץ בתחום, למדו אצלנו.

היתרונות שהופכות את המכללה שלנו, למקום אידיאלי ללימודים ב- NLP

לימודים נגישים וקרובים לבית:
למכללה שלנו יש 12 סניפים ברחבי הארץ, והקורסים שלנו מונגשים לבעלי ליקויים ומוגבלויות. אצלנו המרחק והמגבלה הפיזית איננה מהווה מכשול להצלחת הלימודים.

לימודים עם הכרה בין לאומית:
מכללת רטר מוכרת כמוסד לימודי על ידי הארגון היוקרתי ABNLP, ארגון המכיר רק במוסדות מאוד ותיקים ומנוסים בתחום. את האישור המכובד הזה יש לחדש מדי שנה. למיטב ידיעתנו, מכללת רטר היא היחידה שהשיגה הכרה זו, ובעמל רב.

חווית לימוד משמעותית:
עם השנים שכללנו ופתחנו טכניקות הוראה שהופכות את הלימוד למשמעותי אפילו יותר. לצד ההכשרה המקצועית, התלמידים שלנו עוברים תהליך עומק עם עצמם, כי חשוב לנו ביותר שהם יטמיעו את השיטה בחיים שלהם, וזה מוכיח את עצמו, עוד לפני שהם מסיימים את ההכשרה, רבים מספרים שהלימודים פשוט שינו להם את החיים

לימודים מקיפים ומתקדמים:
אנחנו מכשירים מטפלים בכל הדרגות הקיימות, כשההכשרות שלנו נחשבות למקיפות והמתקדמות ביותר בארץ ובעולם. המטרה שלנו היא אחת: להוביל את התלמידים שלנו ולעזור להם להיות אנשי מקצוע מובילים, כשבידם יש את כל הכלים הדרושים כדי לשנות חיים

מודלים ותהליכים פורצי דרך:
הניסיון העשיר שצברנו כמטפלים וכמורים, מאפשר לנו להעביר הלאה לתלמידים שלנו מודלים פורצי דרך, שפתחנו בעצמנו מתוך ניסיון קליני של שנים

לימודים בפיקוח אקדמי:
הלימודים במכללת רטר מועברים בפיקוח אקדמי של אוניברסיטת חיפה. זה אומר, שאתם יכולים להיות שקטים שאתם לומדים במקום מפוקח שנמצא כעומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ושהתעודה שתקבלו מוכרת ומוערכת.

חומרי לימוד בלעדיים:
במהלך השנים כתבנו תכנים, מערכים וחומרי-לימוד שאוגדו ביותר מ-20 ספרים ייחודיים בתחום ה- NLP. חומרי-הלימוד שלנו כוללים הסברים ותיאורי תהליכים לפרטי פרטים.
חומרי הלימוד שלנו מלווים בסרטונים, שמדגימים תהליכים ומסבירים אותם לפרטי פרטים, ובכך מנגישים את הידע לתלמידים שלנו.
האיכות שלהם הפכה לשם דבר בעולם ה- NLP הם מבוקשים מאוד בארץ ובעולם.

פרטי המוסד:

Dine with Wine

מנהל

דפנה ואמיר רטר

איש קשר

מיקום

הרצליה

טלפון

072-3931235

פקס

דוא"ל

rachelcohen@acft.org.il

אתר

www.retter.co.il

שונות

תקנון